פריצת רכבים

אין ספק שאחד המצבים הכי מעצבנים בחיים מתרחש כאשר המפתח ננעל ברכב או הולך לאיבוד, ואז אי אפשר לפתוח אותו. פריצת רכבים הוא השירות שאותו מזמינים נהגים רבים, אבל אם להשוות אותו להזמנת בעלי מקצוע אחרים, כאן יש צרוך להיות זהירים בצורה הרבה יותר מוקפדת. אין זה משנה אם אתם זקוקים לשירות פריצת משאיות, אופנועים או רכב רגיל, תקפידו לעשות זאת בזהירות אחרת תיפלו קורבן לנוכל שיעשה שימוש לרעה בשירות שהוא נותן.

שיחזור מפתחות

לפעמים מקרה של אובדן מפתחות דורש הזמנת פורץ רכבים במטרה לשחזר את המפתח של הרכב. מה שאתם עושים הוא למעשה לתת למנעולן גישה מלאה לרכב שלהם. מנעולן הגון לא יטרח לשחזר לעצמו מפתח נוסף אלא יפיק לכם עותק יחיד. לעומת זאת, נוכל ידאג להפיק לעצמו עותק כדי למכור לגנבים. כן, מקרים כאלה קרו לא אחת ולכן חשוב לדאוג לאבטחת הרכב ע"י אזעקה ואימובילייזר.

הזמנה זהירה של מנעולן

כל אחד יכול לתת שירות של שרברב, אבל לא כל אחד הוא יכול להיות מנעולן מורשה. כדי לעסוק במקצוע צריך להיות ללא עבר פלילי ולקבל אישור לעסוק במקצוע מטעם משטרת ישראל. לכן חשוב לדרוש את כל האישורים הנחוצים מהמנעולן כאשר הוא מגיע אליכם. אין לו? הוא ממציא תירוץ? תשלחו אותו הביתה. במצד כזה יש לכם את מלוא הזכות לא לשלם לו על הביקור. כאמור, יש לא מעט חובבנים בתחום שאין להם שום אישור מהמשטרה ולכן לא כדאי להתעסק איתם. רוצים להיות בטוחים לגמרי שאתם עושים הזמנה טובה? תבחרו אחד שהיה בתכנית יצאת צדיק של חיים הכט או אחד שעובד עם המשטרה. כלומר מנעולן שמשטרה מזעיקה אותו לעזור לה כשהיא צריכה לפרוץ דירות.

לחנות באחראיות

כאשר אתם מחנים את הרכב בצעו חנייה אחראית. לפעמים רק בגלל המקום בו מחנים מגבירים אתה סיכוי לאובדן מפתחות או להינעלות ברכב. למשל חנייה במקום מרוחק וחשוך יכולה להלחיץ את הנהג ולגרום לכך שהוא ישכח את המפתחות. עוד מקרה קלאסי של איבוד מפתחות קורה כאשר מחנים ליד פתח ניקוז, סוחבים שקי קניות לרכב ואז המפתח נופל לשם.